Ürünlerde Ara

Ahşap paletlerde EPAL ne demektir?

"EPAL" ifadesi, Avrupa Palet Birliği (European Pallet Association) tarafından standartlaştırılan ve sertifikalandırılan ahşap paletleri ifade eder.

EPAL palet ne demek? EPAL ahşap palet

EPAL ne demek ?

EPAL paletler, uluslararası taşımacılık ve lojistik sektöründe yaygın olarak kullanılan, belirli ölçü ve kalite standartlarına sahip paletlerdir. Bu paletlerin boyutları, yapı malzemeleri ve üretim yöntemleri EPAL tarafından belirlenen kurallara göre düzenlenmiştir ve bu sayede paletlerin global olarak tutarlı bir kalite ve performans sergilemesi sağlanır.

EPAL markalı ahşap paletler

EPAL markalı ahşap paletler, ağaç işleme sırasında kullanılan ahşabın zararlı organizmalardan arındırılması için ısı ile işlem görmüş olması gerektiği gibi belirli sağlık ve güvenlik standartlarına uygun olarak üretilir. Bu paletler, yüksek dolaşım oranları ve uzun ömürleri sayesinde lojistik ve depolama işlemlerinde tercih edilen seçenekler arasında yer alır. EPAL sertifikalı palet kullanımı, aynı zamanda yüklerin güvenli bir şekilde taşınmasını ve depolanmasını garantiler.

E Bülten Listemize Katılın

Mail adresinizi bırakın, kampanyalardan haberdar olun

Evet, Akpal Palet tarafından bana e-posta, telefon, SMS ve e-posta yoluyla gönderilecek kişiselleştirilmiş pazarlama mesajlarını kabul ediyorum. Ayrıca kişisel verilerimin üçüncü taraf ağlarla paylaşılmasını ve üçüncü taraf web siteleri ve sosyal medya platformlarında kişiselleştirilmiş reklam amacıyla kullanılmasını da kabul ediyorum. Onayımı istediğim zaman geri çekebilirim. 18 yaşında veya 18 yaşından büyük olduğumu onaylıyorum. Konuyla ilgili detaylı bilgiyi Aydınlatma Metnimizde bulabilirsiniz.