Ürünlerde Ara

110x130 cm Taş Paleti

Taş Palet, özellikle tuğla, parke ve kilit taşı üreticilerinin kullandığı palet türüdür. Ağır yükler için tercih edilir ve ağır yüklere karşı kullanışlıdır. İki yönlü girişi bulunuyor. Taş Palet, ihracat amaçlı pek kullanılmaz, iç piyasada tercih edilir. 
Tek seferlik kullanım palti olduğundan ekonomik modeller tercih edilir. Taş Palet, Tuğla Palet, Kilit taşı Palet ve Parke Paleti olarak çeşitleri vardır. 
Akpal Palet olarak, her palet çeşidinde olduğu gibi, Taş Palet, Tuğla Palet, Kilit taşı Palet ve Parke Paleti modellerinde de en uygun fiyatları müşterilerimize sunmaktayız. 
Taş Palet, Tuğla Palet, Kilit taşı Palet ve Parke Paleti hakkında detaylı bilgi ve HEMEN SİPARİŞ için bizle irtibata geçebilirsiniz. 

Paylaş :

E Bülten Listemize Katılın

Mail adresinizi bırakın, kampanyalardan haberdar olun

Evet, Akpal Palet tarafından bana e-posta, telefon, SMS ve e-posta yoluyla gönderilecek kişiselleştirilmiş pazarlama mesajlarını kabul ediyorum. Ayrıca kişisel verilerimin üçüncü taraf ağlarla paylaşılmasını ve üçüncü taraf web siteleri ve sosyal medya platformlarında kişiselleştirilmiş reklam amacıyla kullanılmasını da kabul ediyorum. Onayımı istediğim zaman geri çekebilirim. 18 yaşında veya 18 yaşından büyük olduğumu onaylıyorum. Konuyla ilgili detaylı bilgiyi Aydınlatma Metnimizde bulabilirsiniz.