Ürünlerde Ara

100x120 cm Kapalı Palet

Kapalı Paletler, yapı olarak diğer paletlerden biraz farklıdır. Ürün, üzerinin ve altının tamamen kapalı olmasından dolayı Kapalı Palet ismini almıştır. Kapalı paletteki en öneli faktör forklif ve transpalet girişlerinin 2 yönden olmasıdır.
Üstün kapalı olmasından dolayı, genellikle çok parçalı ürünlerin taşınmasında kullanılırlar. Ayrıca bu sayede Paletin mukavemeti artar. Alt kısmının da tamamen kapalı olmasının sebebide, üst üste istiflerde arada separatör görevi görerek dengede kalmasını ve altaki ürünün tek noktadan eilmesinini engellemek  amacıyla yapılmıştır. 
Akpal Palet olarak, her palet çeşidinde olduğu gibi, Kapalı Palet modellerinde de en uygun fiyatları müşterilerimize sunmaktayız. 
Kapalı Paletler hakkında detaylı bilgi ve HEMEN SİPARİŞ için bizle irtibata geçebilirsiniz. 

Paylaş :

E Bülten Listemize Katılın

Mail adresinizi bırakın, kampanyalardan haberdar olun

Evet, Akpal Palet tarafından bana e-posta, telefon, SMS ve e-posta yoluyla gönderilecek kişiselleştirilmiş pazarlama mesajlarını kabul ediyorum. Ayrıca kişisel verilerimin üçüncü taraf ağlarla paylaşılmasını ve üçüncü taraf web siteleri ve sosyal medya platformlarında kişiselleştirilmiş reklam amacıyla kullanılmasını da kabul ediyorum. Onayımı istediğim zaman geri çekebilirim. 18 yaşında veya 18 yaşından büyük olduğumu onaylıyorum. Konuyla ilgili detaylı bilgiyi Aydınlatma Metnimizde bulabilirsiniz.